forum.mclaut.com

McLaut ISP Форум
Текущее время: 19 фев 2019 01:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Правила форума

Без указания города (Черкассы, Смела, Канев) и номера ЛС жалобы рассмотрению не подлежат.
Оформить заявление на подключение Вы можете по телефонам: (Черкассы) 520-520, life:) (093) 0-520-520, МТС (050) 0-520-520, Киевстар (097) 0-520-520, Киевстар (096) 0-520-520. время работы: 24х7 (круглосуточно).

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Підвішування оптичного кабеля
СообщениеДобавлено: 29 янв 2019 14:34 
Доброго дня!
Стебне, ЛС 2638
В чому виникла проблема, яка в подальшому переросте в головну біль, для мене - як користувача, для ВАС - як провайдера.
28.01.2019 р. до мого будинку протягували оптоволоконну лінію. Частину лінії підвісили на опори ЛЕП магістральним кабелем. Відстань між опорами, приблизно метрів 100, підвісили кабель через сусідський город і подвір"я. Кабель провисший, який без великих зусиль можна дістати стоячи на землі. Положили його на гілля з груші. На моє прохання підтягнути кабель - відповіли, що вручну ми не натягнемо, я розумію, відстань здорова, кабель важкуватий. На запитання, а як же гілля - відповіли, то обріжте.
Відразу виникло два запитання, навіщо будувати лінію, коли немає додаткових механічних засобів, для натягування кабеля, і навіщо підвішувати лінію, яка проходить через дерево, яке заважає. Відповіді я розумної не почув.
Я звернувся до технічної служби, мені передзвонили і запропонували обрізати гілляки самому, так як обрізкою вони не займаються ( то навіщо було через дерева тягнути!!!), а працівники під"їдуть і натягнуть кабель. І чому, не можна було це зробити по нормальному ще тоді, коли протягувалася лінія, коли була драбина відповідної висоти, коли я звертався до хлопців, які прокладали цю лінію. А вони просто-проігнорували.
Як бути в цій ситуації, залишити все як є і з часом чекати на вашу бригаду для відновлення пошкодженого кабеля, який з часом буде пошкоджений на місці, де лежить у гіллях або хтось, ради забави обірве, бо дотягнутися до нього зусиль не складе. Чи все таки витратити час, щоб довести підвіску цього кабеля до відповідних норм. Вирішувати ВАМ.
"Косяк" не мій, але чомусь виправити пропонують мені.
Дякую.

Заголовок сообщения: Re: Підвішування оптичного кабеля
СообщениеДобавлено: 29 янв 2019 17:36 
Собственник McLaut ISP
Доброго дня.

Приношу свої вибачення.

Дякую за "сігнал".

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]